Nano keramická ochrana exterierů a interierů Nano Ceramic Protect

Nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac - MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect Hard 9H krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu.

Automobil ochráněný Nano Ceramic Protect se také snadno udržuje v čistotě a v nádherném lesku

Nano Ceramic Protect je možné aplikovat na tyto povrchy:

 • Lakované
 • Plastové
 • Sklovité
 • Kožené
 • Čalouněné

Účelem této aplikace je dlouhodobá ochrana těchto povrchů. Keramická ochrana karosérie je cca 3-4x tvrdší než laky, které jsou na vozidlech.

Výhody keramické ochrany:

 • Ochrana originálního autolaku (nelze ji odstranit jinak než strojním broušením) NELZE JI Z KAROSÉRIE SMÝT.
 • Zachování stále vyleštěného vozu po každém umytí.
 • Úspora mycích prostředků.
 • Extrémní lesk, kterému se nevyrovná žádný vosk.
 • Velmi dobré hydrofobní vlastnosti (odpudivost vody).


Nabízíme tři možnosti aplikace keramické ochrany:

 • Nano Ceramicp Protect SOFT

Nanopovlak chránící lak, disky, venkovní plasty a lišty. Jeho vlastnosti výrazně eliminují intenzitu mytí a čištění a tak šetří čas i peníze. 

Keramický vosk s výdrží 6-12 měsíců.

Cena za samotnou aplikaci je 5000 - 7000Kč


 • Nano Ceramicp Protect 9H jedna vrstva + 1 vrstva Nano Ceramicp Protect SOFT

Nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac - MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect Hard 9H krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu.

Garantovaná výdrž 3 roky.

Cena za samotnou aplikaci je 11 000 - 16 000Kč


 • Nano Ceramicp Protect 9H dvě vrstvy + 1 vrstva Nano Ceramicp Protect SOFT

Nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac - MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect Hard 9H krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. 

Garantovaná výdrž 5 let.

Cena za samotnou aplikaci je 16 000 - 22 000KčKeramickou ochranu KAROSERIE aplikujeme vždy jen a pouze po předešlé strojní korekci laku.

NUTNO DODAT, ŽE PRO DODRŽENÍ ZÁRUČNÍ DOBY VÝDRŽE JE POTŘEBA PRO VARIANTY 2 a 3, KAŽDÝCH 12 MĚSÍCŮ ZKONTROLOVAT A RESTARTOVAT OCHRANU PŘÍPRAVKEM Nano Ceramicp Protect SOFT ZA PEVNOU CENU 2 500 Kč. Tato aplikace se zaznamená do záručního listu, který obdržíte při aplikace (9H). Pokud k této kontrole nedoje, nelze garantovat danou výdrž.


Pro ostatní povrchy nabízíme níže popsané varianty :

Nano Ceramic Protect  GLASS

Sklo keramická ochrana oken :

Řidič získává perfektní zlepšení viditelnosti ve dne i v noci. Nanočástice vytvářejí odolnou keramickou vrstvu, která okamžitě odpuzuje vodu při jízdě v dešti - výrazně se eliminuje potřeba použití stěračů. Vysoká odolnost Nano Ceramic Protect Glass vůči nízkým teplotám výrazně usnadňuje čištění namrzlých oken.

Vlastnosti Nano Ceramic Protect Glass:

 • vynikající odpuzování vody při jízdě v dešti
 • odolnost vůči nízké teplotě - snadno se čistí namrzlá okna
 • vyšší odolnost proti mechanickému poškození
 • snadno se udržuje čisté sklo
 • výborná viditelnost i za zhoršených povětrnostních podmínek
 • odolnost vůči chemikáliím

dvě vrstvy výdrž až 3 - 6 měsíců, 

Cena za samotnou aplikaci čelní okno je 500 - 1000 Kč 
Cena za samotnou aplikaci všechny okna je 1000 - 1500 Kč 


Nano Ceramic Protect LEATHER 

Pro ochranu kůže nabízíme jedno řešení :

Efektivní a stabilní nano ochrana koženého čalounění. Ochráněný povrch je odolný vůči tvorbě skvrn, zabarvení a tvorbě prasklin. Díky Nano Ceramic Protect Leather nečistoty nepřilnou k čalounění a špína není absorbována do vnitřku struktury polstrování " hydrofobní účinek" a tak nečistoty mohou být snadno odstraněny 

výdrž až 5 měsíců, 

Cena za samotnou aplikaci je 1 000 - 1 500 Kč


Nano Ceramic Protect PLASTIC

Pro ochranu interiérových plastů nabízíme jedno řešení :
Účinně chrání vňejší i vnitřní plasty a pneumatiky od blednutí a před mechanickým poškozením nebo UV zářením. Ochranný štít Nano Ceramic Protect Plastic výrazně zjednodušuje proces čištění a poskytuje dlouhodobou ochranu barevnosti s přirozeně matným efektem. 

výdrž až 5 měsíců 

Cena za samotnou aplikaci je 800 - 1 000 Kč


Nano Ceramic Protect FABRIC

Pro ochranu čalounění nabízíme jedno řešení :

Nano ochranný povlak čalouněných sedaček, sedaček z alcantary a venkovních stran čalouněných střech kabrioletů poskytuje vynikající dlouhodobou ochranu. Nano Ceramic Protect Fabric zabraňuje tvorbě nečistot a také pomáhá udržovat čalounění v perfektním stavu tak dlouho, jak je to možné. 

výdrž až 12 měsíců

Cena za samotnou aplikaci je 1 000 - 1 500 Kč


Závěrem chceme říci, že se jedná o nadstandardní investici, a zvláště u ochrany karoserie se jedná o nemalý peníz. Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz či otázku k této velmi atypické protekci, jakou keremika bezesporu je, neváhejte a obraťte se na nás ať už telefonicky nebo osobně v naší dílně.
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Keramickou ochranu KAROSERIE aplikujeme vždy jen a pouze po předešlé strojní korekci laku.

Důvodem je samozřejmě fakt, že keramická ochrana karoserie se během doby zrání ( 24 hodin ) pevně spojí s lakem, a byla by škoda nechat pod takovýmto povrchem defekty laku jako jsou škrábance, mikroškrábance či hologramy a jiná poničení laku. Dalším nezbytným důvodem je aplikace na karoserii která je na 100% procent zbavena všech chemických či přírodních kontaminací.