Čištění sedacích souprav

Čištění sedacích souprav a autosedaček

Čištění čalouněného a koženého nábytku
Čištění čalouněného a koženého nábytku

Z vašeho čalouněného nábytku, sedací soupravy, židlí i matrací a ostatních čalouněných povrchů dokážeme efektivně odstranit veškerou špínu, skvrny, zápach, chlupy a vlasy. Využíváme technologie hloubkového čištění mokrou metodou.

Čištění sedaček provádíme extrakční metodou - mokrým čištěním

Extrakční čištění čalouněného nábytku je bezesporu jednou z nejvhodnějších metod, která nečistotu skuteční odstraní, je mechanický šetrná a vše je poměrně rychle suché.

Extrakční metoda je vhodná pro:

  • běžné čištění čalouněných sedaček a veškerého čalouněného nábytku
  • čištění matrací
  • zbaví Vás roztočů a alergenů
  • čištění skvrn organického původu (potraviny, nápoje, vykaly, tělní tekutiny).
  • Ke každé sedací soupravě přistupujeme co nejšetrněji a snažíme se jí navrátit čistý a zářivý vzhled. Chráníme tím Váš majetek. Doporučujeme sedačku čistit alespoň 1x ročně.

Čistíme také:

  • kůži (je potřeba použít speciální přípravky a postup), 
Impregnace
Impregnace

Impregnace

Impregnace dlouhodobě chrání vaše textilní povrchy proti suchým i mokrým nečistotám. Prostředek vlákna neslepuje, naopak je posiluje proti dlouhodobému opotřebení. Je vhodný na koberce, sedačky, autosedačky i pro údržbu ostatních textilních povrchů.

Impregnací materiálu se materiál uzavírá, nebo se u některých druhů uspořádává elektronový náboj. Látka poté odpuzuje nečistoty i vodu a tím tvoří na povrchu kuličky tekutiny.
V nabídce máme impregnace s ochranou proti znečištění a tekutinám. Myslíme si, že rozlité tekutiny jsou to, co vás trápí nejvíce.

Používáme kvalitní značkové impregnační prostředky.


Dezinfekce ozónem
Dezinfekce ozónem

Čištění a dezinfekce ozónem

Ozonování se používá k likvidaci virů, plísní, bakterií a nepříjemných zápachů biologického původu. Jeho aplikace funguje jako spolehlivá prevence proti respiračním onemocněním a přenosu nemocí z předmětů i ze vzduchu, dokáže dezinfikovat textilní povrchy i v celém objemu (matrace skrz na skrz). Použití ozonu můžeme doporučit i do špatně větratelných prostor či při boji s plísněmi.

Dezinfekce ozónem nenahrazuje běžný úklid a čištění.