O NÁS

Zabýváme se komplexní službou detailního čištění interiéru a exteriéru osobních automobilů, dodávkových automobilů. 

Dále nabízíme extrakční čištění čalouněného nábytku, čištění a impregnaci koženého nábytku, služby pneuservisu a další doplňkové služby.


Od konkurence se odlišujeme stylem práce, malými, ale profesionálními stroji a hlavně individuálním přístupem.
Klademe důraz na precizní ruční mytí (tudíž Vám auto neumyjeme za 25 minut jako v expres myčce).
Nabízíme inovativní čištění parní technologii (pára horká až 175'C), která nejen důkladně čistí, ale hlavně dezinfikujeČištění parou je ekologické a ekonomické, protože je potřeba jen trochu vody  (z 1l vody máme cca 1700 l páry) a vyprodukuje jen nevýznamné množství odpadu. Navíc účinně odstraňuje pachy a to i po cigaretovém kouři. 
Auto tak bude nejen dokonale čisté a bez nepříjemného zápachu, ale i zdravotně bezpečné, protože auta jsou ideální živnou půdou pro bakterie, plísně a roztoče. Je v nich teplo, řada nečistot z jídla, bot i okolního světa. Plísně a bakterie pak mohou být zdrojem různých zdravotních potíží.


K čištění používáme značkovou ekologickou autokosmetiku. Námi používané přípravky obsahují mnoho kvalitních složek, včetně tekutého Nano vosku, vysoce účinného karnaubského vosku (považovaný za nejlepší přírodní ochranný vosk), speciální smáčedla, maziva, unikátní polymery na vodní bázi a chránící činidla. 

Přípravky neobsahují chemická rozpouštědla, jsou zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů.

Přípravky navrací lesk vnějšímu laku, sklu, zrcadlům, chromovým částem, gumám, plastům, tvrzenému vinylu, slitinám, kolům, čalounění a stěračům. Zároveň poskytují prevenci proti škrábancům a oděrkám. Pracují efektivně a dosahují lepších výsledků i delší trvanlivosti než mytí vozu v běžné myčce.


Zatímco vy pracujete nebo odpočíváte, my pracujeme za Vás.

Vaše auto bude zářivě čisté, suché a reprezentativní.Čištění trvá od několika málo hodin do dvou dnů, záleží na velikosti auta, míře zašpinění a zvoleném programu. Je dobré si proto zajistit odvoz, nicméně jsme ochotní do 20 km od Tlustovous pro auto dojet, nebo Vás můžeme domu odvést. Pokud cestujete z větší dálky, zajistíme Vám odvoz z (a na) nádraží v Tuklatech (trasa Praha - Kolín).