Ruční čištění automobilů

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Čištění interiéru automobilů provádíme parním čištěním - suchou párou (cca 160°C). Náš parní čistič snadno odstraní nečistoty a zároveň vše dezinfikuje. Samozřejmě nezapomínáme na oživení a naleštění všech plastových dílů interiéru značkovou autokosmetikou.

ČIŠTĚNÍ - DESINFEKCE KLIMATIZAČNÍHO SYSTÉMU

Asociace pro alergiky doporučuje páru jako nejlepší způsob, jak se zbavit alergenů a prachových roztočů.  Parní čištění je nejvhodnější způsob, jak vyčistit ventilační (topný) systém vašeho automobilu.
Čištění interiéru provádíme parním čištěním - suchou párou (cca 160°C). Náš parní čistič snadno odstraní nečistoty a zároveň vše dezinfikuje. Samozřejmě nezapomínáme na oživení a naleštění všech plastových dílů interiéru značkovou autokosmetikou.

ČIŠTĚNÍ MOTOROVÉHO PROSTORU

(momentálně nelze objednat)

V motorovém prostoru se po čase vyskytne velké množství mastného prachu. Použitím čistících prostředků a síly páry dokážeme většinu těchto nečistot odstranit. Aplikace páry poblíž elektroniky je mnohem bezpečnější než používání vysokotlaké myčky.

ČIŠTĚNÍ KAROSERIE

K čištění karoserií používáme výhradně profesionální ekologickou autokosmetiku. Ve finále použijeme na ošetření laku vašeho vozidla tekutý Nano vosk, který je jedinečný pro precizní leštění povrchů vozidel (osvěžuje, vyleští a chrání speciální Nano technologií). Tato technologie nám umožní dosáhnout doslova zrcadlového lesku laku vašeho vozidla. Navíc opatří povrch UV ochrannou vrstvou , která odpuzuje vodu a minimalizuje opětovné usazování nečistot.

TEPOVÁNÍ SEDAČEK A KOBEREČKŮ

Koberečky a rohože nejprve důkladně vysajeme a následně tzv. mokrou metodou (tepováním za použití profesionálního tepovače) vyčistíme veškeré nečistoty (podtlak: 220/22 mbar/kPa).

ČIŠTĚNÍ PRAHŮ A ZÁDVEŘÍ

Prahy a zádveří čistíme pomocí vysokého tlaku a teploty parního čističe. Následně vše dočistíme setřením utěrkou z mikrovlákna.

RÁFKY A PNEUMATIKY

Kola, ráfky a brzdy se rychle pokryjí silnou vrstvou prachu z brzdového obložení. Použitím parní myčky dosáhneme toho, že všechen tento prach odstraníme a vyčistíme. Následně ošetříme pneumatiky značkovou autokosmetikou